Referencje

"Kancelaria wykonuje zlecone jej czynności terminowo i rzetelnie, dbając w najwyższym stopniu o interesy Spółki"

„Spółka potwierdza, że działalność Kancelarii wyróżnia wysoka jakość świadczonych usług oraz wyjątkowa skuteczność podejmowanych działań. Kancelaria z powodzeniem przeprowadziła procedurę przymusowego wykupu akcji akcjonariuszy mniejszościowych (tzw. procedura „squeeze out”), jak i procedurę obniżenia kapitału zakładowego. Współpraca Spółki z Kancelarią przebiegała wzorowo i bez zastrzeżeń, usługi Kancelarii są jak najbardziej godne polecenia.”

DNP SP. Z.O.O (Dolina Noteci)

Zobacz oryginał referencji

"Profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego uczestnika”

"Usługi świadczone przez Panią Adwokat Małgorzatę Jaśkiewicz oraz Panią Adwokat Justynę Papierską są bardzo wysoko oceniane przez osoby korzystające z nich. Przy realizacji usług Panie, oprócz kompetencji merytorycznych, wykazują się niezmiernie wysokimi umiejętnościami!"

Urząd Miasta Poznania

Zobacz oryginał referencji

Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie i otwartość prawników Kancelarii w kontaktach z klientem.

"Kancelaria sumiennie i terminowo wywiązywała się z obowiązków. Jej działania charakteryzowały się elastycznością, profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do powierzonych zadań. Prawnicy kancelarii mają duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje, które pomogły w podjęciu niejednokrotnie trudnych decyzji biznesowych. Z przekonaniem rekomendujemy usługi Kancelarii, która w naszej opinii jest godnym zaufania partnerem biznesowym."

MDP Engineering sp. z.o.o

Zobacz oryginał referencji

„Kancelarię cechuje indywidualne i pełne zrozumienia podejście do powierzonych kwestii"

"Ekspercka i szeroka wiedza, rzetelność i terminowość. Zdecydowanie wyróżniamy tę Kancelarię na tle innych również za pieczołowitą dbałość o interes Klienta, najwyższe standardy obsługi i polecamy do współpracy”.

„Bez Owijania” Sp. z o.o.

Zobacz oryginał referencji

"Wspólnicy Kancelarii podchodzą do zadań z zaangażowaniem, są dyspozycyjni i gotowi do udzielenia pomocy każdym czasie"

"Usługi świadczone przez kancelarię Jaśkiewicz, Papierska Kancelaria Adwokacka s.c. z siedzibą, w Poznaniu wyróżniają się wysokim poziomem oraz profesjonalizmem zarówno w aspekcie merytorycznym, jak i w zakresie obsługi klienta. Zlecenia powierzane Kancelarii Adwokackiej są wykonywane terminowo, rzetelnie oraz z najwyższą starannością."

AKON

Zobacz oryginał referencji

"Wspólnicy Kancelarii pozostają zawsze do dyspozycji Spółki, czynności są wykonywane ze szczególną starannością"

„Współpraca z Kancelarią trwa do chwili obecnej, z uwagi na bardzo wysoką jakość świadczonych usług. Wspólnicy Kancelarii pozostają zawsze do dyspozycji Spółki, czynności są wykonywane ze szczególną starannością, sumiennością, terminowo z uwzględnieniem najlepszego interesu Spółki."

PIK PLUS Sp. z o.o.

Zobacz oryginał referencji
Klienci
Dolina Noteci
Mile
ewaso
bezowijania
akon
Endohome
endodesign wnętrza z klimatem
DoradnaRN
MDP Engineering
CARGONOVA
gl fashion group
FRUCTE
piu
Look@IT
krustrans
rafloor
PikPlus
Biuro Rozliczeń kierowców

Potrzebujesz pomocy prawnej doświadczonego adwokata?

+48 61 221 63 59

Wyślij wiadomość