Referencje

Kancelaria Adwokacka Jaśkiewicz & Papierska

„Współpraca z Kancelarią trwa do chwili obecnej, z uwagi na bardzo wysoką jakość świadczonych usług. Wspólnicy Kancelarii pozostają zawsze do dyspozycji Spółki, czynności są wykonywane ze szczególną starannością, sumiennością, terminowo z uwzględnieniem najlepszego interesu Spółki (…). Kancelaria jest godna polecenia ze względu na ogromną wiedzę jej Wspólników, indywidualne podejście do potrzeb Klienta oraz fachowe i wzorowe wykonywanie zleconych usług. Co istotne, wszelkie działania podjęte w imieniu Spółki okazały się skuteczne lub też pozwoliły uniknąć problemów”.

PIK PLUS Sp. z o.o.
Zobacz
Kancelaria Adwokacka Jaśkiewicz & Papierska

„Usługi świadczone przez kancelarię Jaśkiewicz, Papierska Kancelaria Adwokacka s.c. wyróżniają się wysokim poziomem oraz profesjonalizmem zarówno w aspekcie merytorycznym, jak i w zakresie obsługi klienta. Wspólnicy Kancelarii podchodzą do każdego zadania z zaangażowaniem, są dyspozycyjni oraz gotowi do udzielenia pomocy każdym czasie. Zlecenia powierzane Kancelarii są wykonywane terminowo, rzetelnie oraz z najwyższą starannością. Z uwagi na powyższe rekomenduję korzystanie z usług prawnych świadczonych przez Wspólników kancelarii…”

AKON
Zobacz
Kancelaria Adwokacka Jaśkiewicz & Papierska

"Wszystkie usługi świadczone przez Panią Małgorzatę Jaśkiewicz oraz Panią Justynę Papierską są bardzo wysoko oceniane przez osoby korzystające z nich. Przy realizacji usług Panie, oprócz kompetencji merytorycznych, wykazują się niezmiernie wysokimi umiejętnościami dydaktycznymi, profesjonalizmem, zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego uczestnika”.

Urząd Miasta Poznania
Zobacz
Kancelaria Adwokacka Jaśkiewicz & Papierska

„Kancelarię cechuje indywidualne i pełne zrozumienia podejście do powierzonych kwestii, ekspercka i szeroka wiedza, rzetelność i terminowość. Zdecydowanie wyróżniamy tę Kancelarię na tle innych również za pieczołowitą dbałość o interes Klienta, najwyższe standardy obsługi i polecamy do współpracy”.

„Bez Owijania” Sp. z o.o.
Zobacz
Kancelaria Adwokacka Jaśkiewicz & Papierska

„Spółka potwierdza, że działalność Kancelarii wyróżnia wysoka jakość świadczonych usług oraz wyjątkowa skuteczność podejmowanych działań. Kancelaria wykonuje zlecone jej czynności terminowo i rzetelnie, dbając w najwyższym stopniu o interesy Spółki. Kancelaria z powodzeniem przeprowadziła procedurę przymusowego wykupu akcji akcjonariuszy mniejszościowych (tzw. procedura „squeeze out”), jak i procedurę obniżenia kapitału zakładowego. Współpraca Spółki z Kancelarią przebiegała wzorowo i bez zastrzeżeń, usługi Kancelarii są jak najbardziej godne polecenia”.

DNP SP. Z.O.O (DOLINA NOTECI)
Zobacz
Kancelaria Adwokacka Jaśkiewicz & Papierska

"Kancelaria sumiennie i terminowo wywiązywała się z obowiązków. Jej działania charakteryzowały się elastycznością, profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do powierzonych zadań. Prawnicy kancelarii mają duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje, które pomogły w podjęciu niejednokrotnie trudnych decyzji biznesowych. Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie i otwartość prawników Kancelarii w kontaktach z klientem. Z tego względu z przekonaniem rekomendujemy usługi Kancelarii, która w naszej opinii jest godnym zaufania partnerem biznesowym".

MDP ENGINEERING SP. Z.O.O
Zobacz
Kancelaria Adwokacka Jaśkiewicz & Papierska

Potrzebujesz porady od doświadczonego adwokata?

+48 61 221 63 59